Gündem

19 Mayıs’ta 19 bin gence sürpriz!

Zeytinburnu Belediyesi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda 19 bin gence ücretsiz internet hediye ediyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ücretsiz olarak 23 bin adet kitap dağıtan Zeytinburnu Belediyesi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı da unutmayarak ilçede ikamet eden 19 Bin gence 4 GB ücretsiz internet servisi hediye ediyor.

19 Mayıs 2020 tarihinde www.zeytinburnu.istanbul adresinde yayınlanacak formu doldurarak gençler bu hizmetten yararlanabiliyor.


“19 bin Lise öğrencimize 4 GB internet hediye edeceğiz”


Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, sosyal medyada bir video yayınlayarak, gençlerin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı,

Yayınladığı videoda, koronavirüs salgını sebebiyle uzun süredir evde kalan ve sıkılan gençlere bu bayramda sürpriz yaparak 4 GB internet hediye ettiklerini ifade eden Arısoy, “Ülkemizin büyük bir başarıyla yönettiği ve bütün dünyayı etkileyen bu salgında evlerinizde kaldınız. Muhtemelen biraz sıkıldınız, olsun, bn büyük derdiniz bu olsun. Bu arada, sokaklardan ve oyunlardan geri kalan siz kardeşlerime bir sürprizim var. 19 Mayıs günü, 19 bin Lise öğrencimize 4 GB internet hediye edeceğiz. Rahat rahat internete girin. Yeter ki evde kalın, yeter ki sağlığınıza dikkat edin.” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı