Kadın

Kök Hücre ile Genç Bir Cilde Sahip Olun!

Son yılların trendi kök hücre, bazı hastalıkların yanı sıra gençleşmemize de yardımcı oluyor.

Göbek çevresi cilt altında bolca bulunan kök hücreleri vücudun kendi kendini onararak gençleşmesini sağlıyor.

Göbek çevresinde yer alan cilt altı yağ dokuları özel tıbbi işlemlerle ayrıştırılarak kök hücrelere dönüştürülüyor. Alınan kök hücreler hiç bekletilmeden, saklanmadan, tekrar üretilmeden, aktive edilerek hemen aynı kişiye enjekte ediliyor.

Kişinin kendi vücut yağından elde edilen kök hücresi enjeksiyonlarının kendi hücreleri olması, alerji doku reddi, aşırı duyarlılık reaksiyonu, enfeksiyon bulaşma gibi sorunlarla karşılaşılmasını önler. Ayrıca iz bırakma riskinin olmaması, etkisinin kanıtlanmış olması, kalıcılığı, yenileştirici, onarıcı, tamir edici, gençleştirici etkisinin uzun sürmesi, kolay uygulanabilirliği ve uygulamanın sınırsız sayıda tekrar edilebilir olması en büyük avantaj sağlar.

Kök Hüce Nedir?

Kök hücre, vücudun herhangi bir organında, bağ veya kemik dokusunda farklılaşabilen ve onarıcı, yenileyici, tamir edici işlevleri olan hücredir. Göbek çevresi ise kök hücre bakımından en zengin bölgedir.

Cilt altında bulunan yağ dokusundan çok az miktarda alınarak birkaç saatte milyonlarca canlı kök hücre elde edilebilir.

SVF adı da verilen kendi göbek çevresi yağ dokumuzdan elde edilenkök hücre tedavisinin amacı zenginleştirilmiş kök hücrelerin yıpranmış dokuya enjekte edilerek o dokudaki yenileşme, gençleşme, onarımın ve tamirin hızlandırılmasıdır.

Kök hücre tedavisi estetik amaçlı yüz ve cilt gençleştirme, saçların gürleşmesi ve canlandırılması dışında diz ve kalça eklem kireçlenmesi, kıkırdak hasarı, menisküs ve spor yaralanmaları gibi durumlarda da kullanılmaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı