Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan Van’da yaşanan saldırı ile ilgili açıklama yaptı

14.04.2020’de Van’ın Özalp ilçesinde Vefa Sosyal Destek ekibine yapılan saldırı ile ilgili, Erdoğan “Bedelini çok ağır ödeyecekler” dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Van’ın Özalp ilçesinde terör örgütü PKK tarafından Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerine yönelik gerçekleştirilen hain saldırı ile ilgili olarak yaptığı paylaşımda, “Dün Van’ın Özalp ilçesinde terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerine yönelik hain saldırı, terör örgütünün perdeler arkasına saklanmaya çalışılan menfur yüzünü bir kez daha gözler önüne sermiştir.” İfadesini kullandı.

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımla şehit olanlara rahmet diledi.

 Cumhur Başkanı Erdoğan “Saldırıda şehit olan Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanı kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Bugüne kadar olduğu gibi bu hain saldırının da bedeli bu alçaklara ödetilecektir. Hainliklerine her gün bir başkasını ekleyen, aziz milletimizin tüm değerlerine saldıran; birliğimize, beraberliğimize ve canımıza kast eden teröristlere ve onların destekçilerine karşı sonuna kadar mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı