Siyaset

Alaattin Çakıcı’dan ilk açıklama geldi!

Yeni infaz düzenlemesi kapsamında dün tahliye edilen organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ettiği bir açıklama yayınladı.

16 yıl cezaevinde kaldıktan sonra dün  yeni infaz düzenlemesiyle tahliye edilen organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı’dan ilk açıklama açıklama geldi. Çakıcı’nın el yazısı ile kaleme aldığı açıklama kendi ismiyle açılan Twitter hesabından yayınlandı. Aynı açıklamayı Çakıcı’nın avukatı Zeynep Çiftçi de paylaştı.

Yayınlanan açıklamada, ”Yeni infaz yasası ile esaretten kurtulup özgürlüğüne kavuşan tüm mahkûm arkadaşlar, şahsım ve hepimizin özgür olmasına vesile olan MHP Genel Başkanı ve Dünya Türk’lerinin yaşayan efsanevi son Türkmen Beyi Sayın Devlet Bahçeli’ye ve bu yasanın diğer mimarı, son dört yıldır devletimizin bekası için Batı Emperyalizmine asla taviz vermeyen Devlet Başkanımız Sayın Tayyip Erdoğan’a kendi adıma ve özgürlüklerine kavuşturdukları tüm mahkum arkadaşlar adına en derin saygılarımı arz ederim.” ifadeleri kullanıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı